021-88981877 داخلی 1217
training.utec@ut.ac.ir

مراحل ثبت نام

 Register-Steps-one

 

ابتدا باید یک حساب کاربری در سایت برای خود ایجاد نمایید تا به شما یک پروفایل شخصی اختصاص داده شود. برای ایجاد حساب کاربری از بخش “ورود کاربران” در سربرگ وبسایت اقدام کنید و یا بر روی گزینه ایجاد پروفایل در انتهای همین صفحه کلیک نمایید.

* توجه داشته باشید که در زمان درج اطلاعات خود در پروفایلتان، آنها را کامل و صحیح درج نموده باشید، چرا که صدور گواهینامه با توجه به اطلاعات ثبت شده بر روی پروفایل شما صورت می گیرد.

 Register-Steps-two

 

بعد از ایجاد پروفایل و تکمیل اطلاعات شخصی خود، از لیست دوره های موجود در پروفایلتان، دوره ، سمینار و یا وبینار مورد نظر خود را انتخاب نموده و فرآیند خرید آنلاین را مطابق با دستورالعمل های داده شده طی نمایید. بعد از تکمیل فرآیند خرید از سوی دفتر آموزش های تخصصی ایمیل تایید پرداخت برایتان ارسال خواهد شد.

* در صورتیکه پرداخت شما انجام شد اما ایمیل تایید را دریافت نکردید با ما تماس بگیرید.

 Register-Steps-final

 

 پس از اینکه فرآیند خرید آنلاین را با موفقیت پشت سر گذاشتید، دوره، سمینار و یا وبینار مورد نظر، به لیست دوره های آموزشی شما اضافه خواهد شد و شما می توانید در زمان مقرر با کلیک بر روی نام دوره، سمینار و یا وبینار به محتوا و آرشیو آنلاین خود دسترسی پیدا نمایید و از طریق همین بخش از پروفایلتان وارد سامانه برگزاری جلسات آنلاین شوید.

آموزش خوبی را برای شما در سامانه موک دانشگاه تهران آرزومندیم.

                 Register-to-moocRegister-all-courses